główna zawartość
artykuł nr 1

KOMISJA ROLNICTWA, ROZWOJU GOSPODARCZEGO I FINANSÓW (Kadencja 2014-2018)

1. Biernacki Leszek- Przewodniczący
2. Grzyb Stanisław - Z-ca Przewodniczącego
3. Bednarek Artur - członek
4. Rojszczyk Piotr - członek
5. Szewczuk Mirosław - członek
6. Ślusarczyk Jan - członek
Załączniki:
Plan pracy Komisji na 2018r 339 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 5 marca 2018 roku 129 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 30 kwietnia 2018 roku 127 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 7 maja 2018 roku 127 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 8 czerwca 2018 roku 127 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 20 lipca 2018 roku 128 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 3 października 2018 roku 129 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 29 października 2018 roku 133 KB
Plan pracy komisji na 2017 rok 230 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 27 marca 2017 roku 131 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 25 lipca 2017r 127 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 8 listopada 2017r 128 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 7 grudnia 2017 r 128 KB
Plan pracy komisji na 2016 rok 227 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 13 czerwca 2016 roku 130 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 9 listopada 2016 roku 196 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 7 grudnia 2016 roku 133 KB
Plan pracy komisji na 2015 rok 89 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 8 maja 2015 roku 195 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 25 czerwca 2015 roku 196 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 27 sierpnia 2015 roku 194 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji na dzień 28 grudnia 2015 roku 153 KB
Zawiadomienie na posiedzenie Komisji plus Przew. pozostałych komisji na dzień 28 grudnia 2015 roku 153 KB
artykuł nr 2

KOMISJA ROLNICTWA, ROZWOJU GOSPODARCZEGO I FINANSÓW (Kadencja 2010-2014)

1. Biernacki Leszek- Przewodniczący
2. Chyra Józef - Zastępca Przewodniczącego
3. Augustyniak Marzena- członek
4. Grzeliński Władysław- członek
5. Kasprzak Henryk- członek
6. Konieczko Renata- członek
7. Szewczuk Mirosław- członek