artykuł nr 1

Nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze Informatyka w Urzędzie Gminy w Opatowie

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Na podstawie art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2008r., Nr 223, poz. 1458) Wójt Gminy Opatów ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – Informatyk. Administrator danych osobowych.

1.Wymagania niezbędne:
1/ obywatelstwo polskie,
2/ wykształcenie wyższe o profilu – Informatyk,
3/ znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,
4/ znajomość ustawy o informacji publicznej,
5/ pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw  publicznych,
6/ stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
7/ kandydat cieszy się nieposzlakowaną opinią,
8/ kandydat nie karany za przestępstwo popełnione umyślnie.

2.Wymagania dodatkowe:
1/ dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków,
2/ umiejętność organizacji pracy własnej.

3.Zakres zadań na stanowisku:

1. Zapewnienie ciągłości pracy pracownikom obsługującym programy komputerowe podstawowe i specjalistyczne a nie objętych dodatkowymi umowami serwisowymi.
2. Obsługa sieci komputerowej.
3. Doradztwo w zakresie zakupu sprzętu komputerowego na potrzeby Urzędu Gminy.
4. Administrowanie zasobem danych osobowych w zakresie określonym w rozporządzeniu MSWiA z dnia 29.04.2004r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz.U. Nr 100, poz. 1024 z 2004r.)
5. Prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej.
6. Promocja gminy.
7. Wprowadzanie informacji na stronę internetową Gminy.
8. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Wójta Gminy.

4.Wymagane dokumenty:
1. życiorys (CV),
2. list motywacyjny,
3. kopia dokumentów poświadczających wykształcenie,
4. kwestionariusz osobowy (do pobrania w Urzędzie Gminy pokój nr 2),
5. oświadczenie kandydata o korzystaniu z praw publicznych,
6. oświadczenie o niekaralności,
7. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

5.Wymagane dokumenty aplikacyjne w zamkniętej kopercie, opatrzonej napisem „Nabór na stanowisko urzędnicze” można składać w terminie do dnia 27 luty 2009r. do godz. 15³°. osobiście w sekretariacie Urzędu pokój nr 9 lub przesłać na adres: Urząd Gminy 42-152 Opatów, ul. T. Kościuszki nr 27.

Aplikacje które wpłyną po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane. Informacje o wynikach naboru będą umieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV ( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926)”.

Wójt Gminy Opatów
mgr inż. Bogdan Sośniak